Ben jij ook vaak afgeleid tijdens je werk? En zou je graag meer gefocust willen werken? Ik wel! In deze uitgebreide review over Structuurjunkie Training ‘Weg met afleiding’ vertel ik je alles over de online training, hoe ik met mijn neus op de feiten werd gedrukt en wat ik er aan heb gehad. En als klap op de vuurpijl mag ik een leuke Structuurjunkie kortingscode met jou delen! Lees snel verder!
In deze Structuurjunkie training review lees je
Bewaar deze Structuurjunkie review op Pinterest:

Wie is het gezicht achter Structuurjunkie?
De vrouw achter Structuurjunkie heet -net als ik – Cynthia. 😉
Cynthia Schultz is 32, woont in Zwolle en is na het geven van diverse trainingen over plannen en focussen een echte ‘Focus Master’ te noemen. In 2017 ontwikkelde ze de Structuurjunkie methode en haar Structuurjunkie planners zijn inmiddels een begrip bij verschillende ondernemers.
Korte aandachtspanne bestaat niet
Korte aandachtspanne? Niet zo’n sterke focus? Gewoon te weinig tijd? Daar gelooft Cynthia niet in.
Inmiddels werk ik ruim 1,5 jaar met haar planner en volg ik regelmatig trainingen als Structuurjunkie Member. En heb ik zelf ondervonden dat mijn focus inmiddels een stuk sterker is en ik veel meer voor mekaar krijg. In dezelfde tijd!
Daarom vond ik het erg leuk dat ik haar nieuwste online training ‘Weg met Afleiding’ mocht volgen voor deze review.

Mijn ervaring: Het volgen van de online training ‘Weg Met Afleiding’

Deze online training leert je beter focussen in 6 stappen:
- Houding
- Omgeving
- Onderbrekingen
- Out of your power
- Aandacht
- Kiezen
De online modules bestaan uit 6 audiobestanden en video’s.
Tijdens de training combineer je het luisteren naar Cynthia met het invullen van je werkboek.
Het werkboek heeft 17 pagina’s en bevat opdrachten bij elke module. Dit werkboek kun je uitprinten of online invullen.

Leren focussen in 6 stappen: hoe dan?
In 6 stappen leerde ik meer focussen. Daarvoor werd ik door Cynthia flink aan het werk gezet.
- Waardoor word ik onderbroken?
- Hoe staat het met mijn eigen gedrag?
- Leidt mijn omgeving me af tijdens het werken?
- En leiden meldingen op mijn smartphone en laptop me af?
Hoe kan ik dit concreet oplossen? En hoe en wanneer ga ik dit doen?
Niet alles ligt binnen je macht, maar er is wel veel wat je kunt doen. Cynthia geeft tijdens de training heel veel praktische tips en adviezen.
Op de manier zoals ik van haar gewend ben: toegankelijk, to the point en persoonlijk.

Ontdekken wat werkt in jouw situatie
Zo ontdek je gaandeweg tijdens de training wat voor jou werkt om minder afleiding en meer focus te krijgen.
Geen algemene one size fits all oplossing, maar je duikt in je eigen situatie en zoekt naar wat bij jou past.
Zo ben ik gaan werken met belafspraken om telefonisch minder gestoord te worden. En beantwoord ik social media berichten op vaste tijden in de week.
Hierdoor houd ik meer tijd over om in tijdens mijn focusuren te knallen. En bijvoorbeeld deze review neer te pennen. 😉
Voor wie is de training 'Weg met Afleiding' van Structuurjunkie geschikt?

Een deel van de informatie in deze training kende ik al van 3 workshops (Focus, Grip op je Mailbox en Hyper Productief Thuiswerken) uit mijn Structuurjunkie Membership.
(Ter info: De Structuurjunkie Membership is een lidmaatschap, waarbij je toegang hebt tot een reeks online trainingen. Bekijk mijn review over het Structuurjunkie Lidmaatschap hier)
Zo werk ik al met de Pomodoro methode, is mijn mailbox al tiptop gestructureerd en stonden al de meldingen op mijn telefoon al uit bijvoorbeeld.
Er waren wel wat nieuwe inzichten en facetten, maar voor Structuurjunkie Membership leden is deze online training misschien meer een waardevolle reminder dan een bak vol nieuwe informatie.

Deze training helpt je bewust worden van de elementen waardoor jij je in het dagelijks leven (makkelijk) laat afleiden.
Door de vragen en opdrachten leer je meer over jezelf, je afleiders en in hoeverre je hier actief iets aan kunt veranderen.
Tevens bevat de online training heel veel tips, tools en uitleg wat je daadwerkelijk kunt aanpassen, zodat je in het dagelijks leven minder afgeleid wordt.
Het zijn geen one size fits all oplossingen, maar deze training daagt je echt uit om bij jezelf naar binnen te kijken en oplossingen te zoeken die jou verder helpen om minder snel afgeleid te worden.
Daardoor doe je meer, krijg je meer energie en voel je je meer voldaan na een dag werken. Echt heel fijn!

Omdat je na het aanschaffen van deze online training direct onbeperkt toegang hebt tot de training, vond ik het als zzp’er heel handig om deze training te volgen.
Ik kon de modules volgen op een moment dat het beste paste in mijn (soms drukke) werkschema.
Tegelijkertijd zijn de tips heel praktisch, waardoor ik er tijdens het werk meteen profijt van had.
In een korte tijd merkte ik al het verschil in mijn focus en productiviteit. Ik kon mezelf (weer) beter motiveren, gefocust houden en productiever werken.
Vooral doordat ik me door deze training erg bewust van mijn afleidingen en onderliggende overtuigingen was geworden.
Wil je ook leren om meer gefocust te werken?
De online training ‘Weg met Afleiding’ kost €59,95
Dit is inclusief
- Online training om beter te focussen in 6 stappen
- Inclusief werkboek met opdrachten
- Gemiddelde tijdbesteding: 4 tot 6 uur
- Onbeperkt toegang tot de online training
Exclusieve Structuurjunkie kortingscode
Gebruik de exclusieve Structuurjunkie kortingscode CYNSPIREREND en krijg 20% korting op deze training!
Of lees hier eerst meer over de training op de website van Structuurjunkie.

👇 Meer lezen over gefocust werken en beter plannen?
Deze review over de Structuurjunkie training ‘Weg Met Afleiding’ bevat een samenwerking met Structuurjunkie.
5 gedachten over “Review: Structuurjunkie Training ‘Weg Met Afleiding’”
Interessante workshop is dit, Ik word gelukkig niet snel afgeleid als ik ergens mee bezig ben. Ik heb 7 jaar lang dagelijks met de trein naar mijn studies gereist, dus ik zat altijd te studeren in een volle trein
Aan de ene kant denk ik: echt iets voor mij. Aan de andere kant heb ik al zo weinig tijd (ja, ik weet het. Geijkte opmerking) en is mijn tijd al zo versnipperd. Dat ik ook nog een dag in de week advertentieverkoop erbij doe (en dat dat nieuw is voor mij), werkt ook niet echt mee. Plus kind ophalen van school, die middag gebeurt er al niets meer. In de avond ben ik te moe. Als ik dit zo lees is het misschien juist iets voor mij. Alleen… tijdens het doen van de cursus kom ik niet aan mijn deadlines toe Ingewikkeld.
Dit is een goede post, die ik eerder deze week las en me enorm aan het surfen bracht via de linkjes die je deelt. Nu kom ik terug om dankjewel te zeggen, Cynthia. Bedankt dus.
Ik heb de planner al van haar, maar dit klinkt ook interesant. Ik ga ‘m even onthouden. Dankjewel.
Wow! Interessant! Ik ben voortduren afgeleid. Nu ook weer. -zucht-
Reacties zijn gesloten.