Hoi! Welkom op deze pagina. Wat leuk dat je me een beetje beter wilt leren kennen!
Mijn naam is Cynthia, ik ben 38 jaar oud en woon met mijn gezin in Ede. Al zo lang ik me kan herinneren word ik helemaal blij van schrijven.
Wat doe ik met Cynspirerend?
In 2017 ben ik (puur als een uitlaatklep) met mijn blog begonnen. Ik had een pittige zwangerschap achter de rug en wilde mijn ei kwijt.
Door de jaren heen werd ik steeds meer gepakt door het ‘bloggersvirus’ en ben ik steeds meer bij gaan leren over online teksten schrijven.
Waar wil ik Γ©cht over schrijven? Hoe word ik beter gevonden? En voor wie wil ik schrijven?
Inmiddels schrijf ik wekelijks een nieuw blog op Cynspirerend en komen er zo’n 10.000 tot 20.000 lezers per maand langs om mijn teksten te lezen. Zo fijn!
Daardoor is Cynspirerend sinds 2022 mijn werk geworden. Het is een droom die uitkomt om met schrijven de kost te verdienen. π
En ik schrijf niet alleen hier op Cynspirerend, maar ik help ook andere ondernemers om hun eigen website beter vindbaar en lekker leesbaar te maken.
Door middel van het geven van schrijfworkshops en schrijftrainingen en ook door als online tekstschrijver blogs en SEO landingspagina’s te schrijven voor andere websites.
Superleuk! π₯°
Waar schrijf je over op je blog Cynspirerend?
Ik schrijf over dingen die me raken, blij maken en inspireren.
In mijn geval is dat:
- π² BordspellenΒ (o.a. uitgebreide reviews & spellentips over de favoriete spellen uit onze eigen spellenkast)
- π Bewust leven (o.a. persoonlijke ontwikkeling & duurzaamheid)
- π¨βπ©βπ§ Moederschap (o.a. eerlijke mama dilemma’s en handige tips)
- π©βπ³ Lekker eten (o.a. zelfverzonnen recepten en lekkere reviews over eten)
Mijn doel is om je te inspireren, na te laten denken of simpelweg blij te maken met mijn stukje tekst.
Naast mijn blogs, deel ik ook mijn columns (o.a. voor het Apneu Magazine) en spellenkasten van andere spellengekken met je.
Wat vind je het leukste aan je werk?
Het leukste aan Cynspirerend vind ik dat ik verbinding kan brengen.
Ik breng leuke uitjes, producten en initiatieven (zoals minibiebs in Ede) in verbinding met mijn lezers door erover te schrijven.
En ik help ondernemers als online tekstschrijver om hun website beter online zichtbaar te maken door mee te schrijven of feedback te geven.
Heerlijk! Daar word ik dus helemaal blij van.
Wat is naast je werk belangrijk voor je?
Mijn gezin. Ik ben dol op mijn dochter (december 2016) en man.
Daarnaast ben ik graag bij familie en vrienden, maar kan ik ook heel gelukkig worden van een ochtendje alleen zijn. Even de mama modus uitzetten en lekker wandelen, niksen of op een yogamatje in de weer zijn.
Verder ben ik dol op lezen, spelletjes spelen, koken en creatief bezig zijn. Ook schrijf ik nog gewoon in dagboeken en notitieboeken. Daar wordt mijn koppie lekker leeg van.
Hoe kan ik je (blijven) volgen?
Ik post regelmatig over nieuwe blogs en leuke tips op social media. Ik vind het zeker leuk als je me daar volgt!
Maarre… dan ben je wel afhankelijk van het algoritme of je mijn berichtjes langs ziet komen.
Wil je zeker weten dat je op de hoogte blijft? Schrijf je dan in voor mijn nieuwsbrief. π
Β
Elke maand inspiratie in je mailbox?
π Schrijf je hier in voor jouw persoonlijke nieuwsbrief en ontvang elke maand een happy mail over jouw favoriete onderwerp!