Babyblog: Op schoot bij iemand anders

babyblogs columns door de ogen van een baby

📅voor het laatst bijgewerkt op:

BABYBLOG – Ik zit op schoot bij iemand anders. Ik ben moe. Mijn buik kriebelt. Ik krab. Iemand anders geeft me een kusje. En iemand anders praat tegen me. Maar ik kijk niet naar iemand anders: Ik kijk naar haar.

Daar wil ik zijn. Ze loopt voorbij. Ik volg haar zo goed als ik kan. Mijn oogjes, hoofdje en lijfje draaien helemaal mee.

Iemand anders praat tegen me. Ik gaap en zucht. Iemand anders doet echt zijn best hoor. Iemand anders knuffelt, kietelt, hobbelt. Maar ik wil nu niet bij iemand anders.

Ik wil naar haar.

Ik laat een ontevreden geluidje uit mijn mond komen. Ik krab. Ik voel me niet zo lekker.

Ik gaap en wrijf in mijn oogjes. Ik mopper wat. En ik kijk haar weer aan.

Mag ik hier weg, mama? Ik hoop dat mama mijn gedachten hoort. Ik kijk haar vragend aan, smekend een beetje. Misschien helpt dat.

“Wil je naar mama?” vraagt iemand anders. En dan -eindelijk- loopt mama naar me toe. Ze klapt in haar handen en zegt

“Kom je bij mij?”

Ik glimlach breed en beweeg mijn handjes en voetjes. Ik wou dat ik al naar haar toe kon lopen.

Mama pakt me op en neemt me mee. We gaan samen zitten en ik kruip lekker tegen haar aan.

Ik sabbel op mijn duimpje en kijk mama aan. Wat is het toch fijn om bij mama te zijn. Ze kust mijn hoofdje en streelt mijn wangetje.

“Ze is moe” hoor ik mama nog tegen iemand anders zeggen. Iemand anders zegt wat terug, maar ik kan het niet meer volgen.

Langzaam vallen de beelden en geluiden weg. En val ik lekker bij mama in slaap.

Nog meer over baby’s lezen?

Of ga hier naar het overzicht met alle artikelen over baby’s.

Blijf op de hoogte van de allernieuwste artikelen en blogs over moederschap!

Schrijf je in voor mijn maandelijkse nieuwsbrief en volg me op social media:

Cynspirerend.nl Pinterest Cynspirerend.nl Instagram Cynspirerend.nl Facebook

Deze babyblog bevat affiliate links.

Heb je een vraag?

Op dit moment is het niet meer mogelijk om een reactie onder dit blog achter te laten. Wil je toch even reageren? Leuk! ✉ Stuur me een berichtje!

Ik maak op mijn blog gebruik van affiliate linkjes. Dat betekent dat ik een kleine commissie verdien als je koopt via mijn links. Dat kost jou niets extra. Dus als je bijvoorbeeld shopt via Bol, De Spelletjesvrienden, Spelhuis of je lokale boekhandel (via Libris) help je mij ook een handje verder, zodat ik deze website kan blijven onderhouden en verbeteren. Dankjewel! 😃

😍 Wil je dit bewaren?delen?later lezen?

🔎 Zoek je iets speciaals?
Zoeken
Foto van Cynthia Lukassen

Cynthia Lukassen

Hoi! Ik ben Cynthia Lukassen. Ik ben blogger, tekstschrijver en website bouwer van beroep. Hier op mijn eigen blog Cynspirerend schrijf ik blogs die je inspireren om meer offline te zijn. Bijvoorbeeld door leuke bordspellen te spelen, heerlijk te verdwijnen in een boek of lekker samen te eten.
👍🏻 Volg me hier
✨ Nieuwste blogs
🤩 Meest gelezen

Misschien vind je dit ook inspirerend:

Foto van Cynthia Lukassen

Cynthia Lukassen

Hoi! Ik ben Cynthia Lukassen. Ik ben blogger, tekstschrijver en website bouwer van beroep. Hier op mijn eigen blog Cynspirerend schrijf ik blogs die je inspireren om meer offline te zijn. Bijvoorbeeld door leuke bordspellen te spelen, heerlijk te verdwijnen in een boek of lekker samen te eten.
👩🏻‍💻 Op de hoogte blijven van nieuwe blogs, updates en winacties?

Elke maand schrijf ik voor meer dan 750 trouwe lezers een mail met de laatste updates. Ook ontvangen?Schrijf je hier in voor jouw maandelijkse update(s) over…

1 gedachte over “Babyblog: Op schoot bij iemand anders”

Reacties zijn gesloten.

📬Elke maand typ ik met plezier vijf nieuwsbrieven over o.a. recepten, minibiebs en spelletjes aan meer dan 750 trouwe lezers. 

Als nieuwsbrief lezer:

  • 🆕 ontvang je de nieuwste updates over jouw favoriete onderwerp
  • 🎁 en maak je elke maand kans om een leuk bordspel of een heerlijk (kook)boek te winnen met exclusieve winacties!

✔️ Ja, ik ontvang graag de nieuwsbrief over: