Recept: Lekker en makkelijk wokken zonder pakjes en zakjes

recept: wokken zonder pakjes en zakjes

📅voor het laatst bijgewerkt op:

Zin in een lekker makkelijke maaltijd? Ga toch wokken! In dit recept laat ik je zien hoe je in één wokpan een heerlijke maaltijd kunt bereiden! Zonder pakjes en zakjes te gebruiken. Dus dit wokrecept is niet alleen ✅ superlekker en ✅ supermakkelijk, maar ook ideaal als je geen zin hebt om de afwas te doen! Dusse… niet meer mokken, ga lekker wokken! 😉

In dit recept lees je

Bewaar dit recept op Pinterest:

recept: Lekker wokken zonder pakjes en zakjes PIN

Simpel zelf woksaus maken

Wokken is één van de makkelijkste manieren om een lekkere maaltijd op tafel te zetten.

Daarom eten we – vooral na drukke werkdagen – graag een lekkere wok maaltijd.

Je hebt natuurlijk een tal van kant-en-klare wok sausen in het schap van de supermarkt staan.

Maar wist je dat je woksaus ook heel makkelijk zelf kunt maken? De meeste ingrediënten heb je waarschijnlijk allang in je keukenkastje staan! 

makkelijk wokken zonder pakjes en zakjes

Makkelijk: alles in één wok!

Voor dit wok gerecht heb je maar één grote wok nodig.

Dus het is ook nog eens lekker weinig afwas. Dat is pas wat je noemt een makkelijke maaltijd!

Wat wil een mens nog meer? 😉

Lekker variëren met wokken

Als je een goede woksaus hebt, kun je eigenlijk alle kanten op met je vulling. Net wat jij lekker vindt!

Je kunt dit recept ook makkelijk vegetarisch maken door er vegan kipstukjes (wij kiezen vaak voor de kipstukjes van Terra) of cashewnoten doorheen te doen i.p.v. de gerookte kip uit dit recept.

Ook kun je de noedels uit dit gerecht vervangen voor rijst. Kook dit dan wel even, voordat je het toevoegt aan je wokgerecht.

makkelijk wokken zonder pakjes en zakjes

📋Recept: Wokken zonder pakjes en zakjes

Recept voor 2 personen

makkelijk wokken zonder pakjes en zakjes

Ingrediënten

Voor de woksaus

Voor het wokken

Benodigdheden

Bereidingswijze

  1. Meng de ingrediënten voor de woksaus in een kommetje door elkaar. Laat even staan.
  2. Doe wat olijfolie in de pan en wok daarin de wokgroente circa twee minuutjes lekker aan op hoog vuur. Schep regelmatig om.
  3. Voeg de gerookte kipfilet toe samen met de woksaus. Wok circa twee minuten door op hoog vuur. Schep regelmatig om.
  4. Voeg de eiermie en cashewnoten toe. Zet het vuur wat zachter en schep af en toe om.
  5. Wanneer de eiermie zacht is geworden (zoals spaghetti), is het klaar.

💡 Tip: Heb je dit gerecht met rijst maakt gemaakt en heb je nog wat over? Gooi het niet weg! Verwerk je leftovers dan morgen in dit lekkere recept voor Gevulde Paprika met roomkaas uit de oven

Eet smakelijk!

👩🏻‍🍳Ken je deze recepten zonder pakjes en zakjes al?

Dit recept om te wokken zonder pakjes en zakjes bevat geen samenwerking met een bedrijf en komt voort uit mijn eigen liefde voor koken.

Wil je mijn recept op jouw eigen website delen? Lees mijn proclaimer voor de juiste wettelijke richtlijnen i.v.m. auteursrecht en bronvermelding. 

Heb je een vraag?

Op dit moment is het niet meer mogelijk om een reactie onder dit blog achter te laten. Wil je toch even reageren? Leuk! ✉ Stuur me een berichtje!

Ik maak op mijn blog gebruik van affiliate linkjes. Dat betekent dat ik een kleine commissie verdien als je koopt via mijn links. Dat kost jou niets extra. Dus als je bijvoorbeeld shopt via Bol, De Spelletjesvrienden, Spelhuis of je lokale boekhandel (via Libris) help je mij ook een handje verder, zodat ik deze website kan blijven onderhouden en verbeteren. Dankjewel! 😃

😍 Wil je dit bewaren?delen?later lezen?

🔎 Zoek je iets speciaals?
Zoeken
Foto van Cynthia Lukassen

Cynthia Lukassen

Hoi! Ik ben Cynthia Lukassen. Ik ben blogger, tekstschrijver en website bouwer van beroep. Hier op mijn eigen blog Cynspirerend schrijf ik blogs die je inspireren om meer offline te zijn. Bijvoorbeeld door leuke bordspellen te spelen, heerlijk te verdwijnen in een boek of lekker samen te eten.
👍🏻 Volg me hier
✨ Nieuwste blogs
🤩 Meest gelezen

Misschien vind je dit ook inspirerend:

Foto van Cynthia Lukassen

Cynthia Lukassen

Hoi! Ik ben Cynthia Lukassen. Ik ben blogger, tekstschrijver en website bouwer van beroep. Hier op mijn eigen blog Cynspirerend schrijf ik blogs die je inspireren om meer offline te zijn. Bijvoorbeeld door leuke bordspellen te spelen, heerlijk te verdwijnen in een boek of lekker samen te eten.
👩🏻‍💻 Op de hoogte blijven van nieuwe blogs, updates en winacties?

Elke maand schrijf ik voor meer dan 750 trouwe lezers een mail met de laatste updates. Ook ontvangen?Schrijf je hier in voor jouw maandelijkse update(s) over…

📬Elke maand typ ik met plezier vijf nieuwsbrieven over o.a. recepten, minibiebs en spelletjes aan meer dan 750 trouwe lezers. 

Als nieuwsbrief lezer:

  • 🆕 ontvang je de nieuwste updates over jouw favoriete onderwerp
  • 🎁 en maak je elke maand kans om een leuk bordspel of een heerlijk (kook)boek te winnen met exclusieve winacties!

✔️ Ja, ik ontvang graag de nieuwsbrief over: